Liga VClasamente
LIGA A V-A
SERIA EST
Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
Olteţul Sineşti – Olteţul Zătreni (Ora 11.00)
Arbitri: R. Grigorie – D. Boldu, M. Popa; Observator: Ghe. Pavel
Faurul Livezi – AS Şirineasa 2019 (Ora 11.00)
Arbitri: A. Radu – G. Boldu, A. Maioru; Observator: V. Busuioceanu
Viitorul Voiceşti – Ştiinţa Roşiile (Ora 11.00)
Arbitri: A. Olaru – C. Dumitraşcu, Fl. Lumineanu; Observator: Ghe. Mosor
Oltul Drăgoeşti 2 – AS Făureşti (Ora 11.00)
Arbitri: A. Marinoiu – A. Bărbuţ, R. Creţu; Observator: J. Turmacu
Zorile Scundu – Luceafărul Pesceana (Ora 11.00)
Arbitri: Fl. Păunescu – M. Cladoveanu, R. Dodoi; Observator: I. Iordache
AS Creţeni – Olteţu Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Arbitri: M. Truţă – R. Horelu, T. Stancu; Observator: C. Dina
Recolta Laloşu – Stă
Clasament
1. Ştiinţa Roşiile 10 8 1 1 27-11 25p.
2. Viitorul Voiceşti 10 8 0 2 49-18 24p.
3. Oltul Drăgoeşti 10 7 1 2 30-18 22p.
4. Olteţul Bălceşti 2014 10 6 3 1 56-21 21p.
5. AS Şirineasa 2019 10 6 3 1 29-14 21p.
6. Olteţul Zătreni 9 6 1 2 25-10 19p.
7. Faurul Livezi 10 4 2 4 18-20 14p.
8. Recolta Laloşu 10 4 1 5 23-24 13p.
9. AS Creţeni 10 3 2 5 20-31 11p.
10. AS Făureşti 10 3 1 6 25-34 10p.
11. Zorile Scundu 10 2 1 7 20-42 7p.
12. CSC Orleşti 2 9 2 0 7 25-37 6p.
13. Olteţul Sineşti 10 2 0 8 18-59 6p.
14. Luceafărul Pesceana 10 0 0 10 14-40 0p.
Etapa a XII-a
• Duminică, 24 noiembrie:
Recolta Laloşu – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Luceafărul Pesceana – AS Creţeni (Ora 11.00)
AS Făureşti – Zorile Scundu (Ora 11.00)
Ştiinţa Roşiile – Oltul Drăgoeşti 2 (Ora 11.00)
AS Şirineasa 2019 – Viitorul Voiceşti(Ora 11.00)
Olteţul Zătreni – Faurul Livezi (Ora 11.00)
Olteţul Sineşti – Stă
SERIA VEST
Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
AS Popeşti 2016 – Cerna Copăceni (Ora 11.00)
Arbitri:A. Mihăilă – A. Bărbuş, A. Urtea; Observator: M. Opriş
Progresul Măldăreşti – Chimia Rm. Vâlcea 2 (Ora 11.00)
Arbitri: S. Lăstun – E. Ignatie, M. Sima; Observator: I. Rădescu
Oltul Dăeşti – Păstorul Vaideeni (Ora 11.00)
Arbitri: A. Chebar – M. Costache, C. Ibrac; Observator: C. Gaiţă
Viitorul Oteşani – Forestierul Romani (Ora 11.00)
Arbitri: M. Schianu – A. Idu, I. Rada; Observator: V. Niculicioiu
Sportul Genuneni – Prim Stroeşti 2019 (Ora 11.00)
Arbitri: S. Donţu – M. Bîrzan, D. Dinu; Observator: N. Croitoru
Ştiinţa Grădiştea – Viitorul Pietrari (Ora 11.00)
Arbitri: M. Croitoru – V. Zaharia, M. Georgescu; Observator: Fl. David
Măgura Slătioara – Montana Iz. Rece (Ora 11.00)
Arbitri: M. Glodeanu – G. Maria, A. Andrei; Observator: C. Cîrstea
Clasament
1. Oltul Dăeşti 10 9 0 1 39-10 27p.
2. Prim Stroeşti 2019 10 7 2 1 56-18 23p.
3. Progresul Măldăreşti 2019 10 7 2 1 33-21 23p.
4. AS Popeşti 2016 10 5 2 3 31-20 17p.
5. Măgura Slătioara 10 5 1 4 28-20 16p.
6. Cerna Copăceni 10 5 1 4 24-24 16p.
7. Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 10 5 1 4 30-41 16p.
8. Sportul Genuneni 10 4 3 3 18-17 15p.
9. Păstorul Vaideeni 10 4 2 4 26-20 14p.
10. Montana Iz. Rece 10 4 1 5 20-26 13p.
11. Forestierul Romani 10 3 1 6 24-33 10p.
12. Viitorul Pietrari 10 2 0 8 17-41 6p.
13. Ştiinţa Grădiştea 10 1 2 7 20-37 5p.
14. Viitorul Oteşani 10 0 0 10 8-46 0p.
Etapa a XII-a
• Duminică, 24 noiembrie:
Cerna Copăceni – Montana Izvorul Rece (Ora 11.00)
Viitorul Pietrari – Măgura Slătioara(Ora 11.00)
Prim Stroeşti 2019 – Ştiinţa Grădiştea (Ora 11.00)
Forestierul Romani – Sportul Genuneni (Ora 11.00)
Păstorul Vaideeni – Viitorul Oteşani (Ora 11.00)
Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 – Oltul Dăeşti (Ora 11.00)
AS Popeşti 2016 – Progresul Măldăreşti 2019 (Ora 11.00)