Accidentare gravă în meciul de la Fedeleșoiu. A fost chemată Ambulanța

În minutul 77 al meciului de Liga a III-a de la Fedeleșoiu, intre Viitorul Daești si Gilortul Tg. Cărbunesti, în urma unui contraatac, jucătorul echipei gazdă, Stefan Pașoi, a primit un cap in plina figură. A căzut ca secerat. Au intervenit inclusiv medicii de pe salvare. Cel care l-a lovit pe Pașoi a primit cartonașul roșu. Echipă medicală a cerut sprijin de la Spital. A fost chemată Ambulanța la stadion. Pașoi este suspect de fractură de piramidă nazală. În așteptarea Salvării, Pașoi a asistat la victoria echipei sale. Viitorul Daești s-a impus cu scorul de 4-2 în fața ultimei clasate. Pentru Viitorul au marcat în acest joc Costea, de două ori, Pîrvu, din penalty si Marian Ion, în prelungiri.