”Negoro”, antrenorul de la juniori, începe să devină o prezenţă constantă, pe teren, la Mădulari. De această dată a fost portar

CS Mădulari a trecut peste dezamăgirea meciului cu Guşoeni. Sâmbătă a câştigat cu ultima clasată, Vlădeşti, cu 9-0. Paşoi a dat cinci goluri şi a ratat un penalty. Au mai înscris Bîrlogeanu, Sică Vlad Moldoveanu şi a fost şi un autogol. Partida a fost atipică. Niciuna din cele două formaţii nu şi-au putut strânge lotul. Oaspeţii au venit în doar 11 jucători, iar din minutul 35, de la 4-0 pentru gazde, au jucat în 9, după ce doi titulari s-au supărat şi nu au mai intrat până la final. Nici cei de la Mădulari nu s-au strâns. Au intrat la pauză copiii, au mai rămas doar patru seniori. Între buturi s-a aflat antrenorul de la juniori, Negreanu. ”Fyfy” nu a putut ajunge, Vlada, la fel, după suspendare. ”Negoro” începe să-şi îndesească prezenţele pe teren.