Acasă Liga V LIGA A V-A

LIGA A V-A

155
0

SERIA EST

Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
Olteţul Sineşti – Olteţul Zătreni (Ora 11.00)
Arbitri: R. Grigorie – D. Boldu, M. Popa; Observator: Ghe. Pavel
Faurul Livezi – AS Şirineasa 2019 (Ora 11.00)
Arbitri: A. Radu – G. Boldu, A. Maioru; Observator: V. Busuioceanu
Viitorul Voiceşti – Ştiinţa Roşiile (Ora 11.00)
Arbitri: A. Olaru – C. Dumitraşcu, Fl. Lumineanu; Observator: Ghe. Mosor
Oltul Drăgoeşti 2 – AS Făureşti (Ora 11.00)
Arbitri: A. Marinoiu – A. Bărbuţ, R. Creţu; Observator: J. Turmacu
Zorile Scundu – Luceafărul Pesceana (Ora 11.00)
Arbitri: Fl. Păunescu – M. Cladoveanu, R. Dodoi; Observator: I. Iordache
AS Creţeni – Olteţu Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Arbitri: M. Truţă – R. Horelu, T. Stancu; Observator: C. Dina
Recolta Laloşu – Stă
Clasament
  1. Ştiinţa Roşiile 10   8   1   1  27-11 25p.
  2. Viitorul Voiceşti 10   8   0   2  49-18 24p.
  3. Oltul Drăgoeşti 10   7   1   2  30-18 22p.
  4. Olteţul Bălceşti 2014 10   6   3   1  56-21 21p.
  5. AS Şirineasa 2019 10   6   3   1  29-14 21p.
  6. Olteţul Zătreni  9   6   1   2  25-10 19p.
  7. Faurul Livezi 10   4   2   4  18-20 14p.
  8. Recolta Laloşu 10   4   1   5  23-24 13p.
  9. AS Creţeni 10   3   2   5  20-31 11p.
10. AS Făureşti 10   3   1   6  25-34 10p.
11. Zorile Scundu 10   2   1   7  20-42   7p.
12. CSC Orleşti 2  9   2   0   7  25-37   6p.
13. Olteţul Sineşti 10   2   0   8  18-59   6p.
14. Luceafărul Pesceana 10   0   0 10  14-40   0p.
Etapa a XII-a
• Duminică, 24 noiembrie:
Recolta Laloşu – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Luceafărul Pesceana – AS Creţeni (Ora 11.00)
AS Făureşti – Zorile Scundu (Ora 11.00)
Ştiinţa Roşiile – Oltul Drăgoeşti 2 (Ora 11.00)
AS Şirineasa 2019 – Viitorul Voiceşti(Ora 11.00)
Olteţul Zătreni – Faurul Livezi (Ora 11.00)
Olteţul Sineşti – Stă

SERIA VEST

Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
AS Popeşti 2016 – Cerna Copăceni (Ora 11.00)
Arbitri:A. Mihăilă – A. Bărbuş, A. Urtea; Observator: M. Opriş
Progresul Măldăreşti – Chimia Rm. Vâlcea 2 (Ora 11.00)
Arbitri: S. Lăstun – E. Ignatie, M. Sima; Observator: I. Rădescu
Oltul Dăeşti – Păstorul Vaideeni (Ora 11.00)
Arbitri: A. Chebar – M. Costache, C. Ibrac; Observator: C. Gaiţă
Viitorul Oteşani – Forestierul Romani (Ora 11.00)
Arbitri: M. Schianu – A. Idu, I. Rada; Observator: V. Niculicioiu
Sportul Genuneni – Prim Stroeşti 2019 (Ora 11.00)
Arbitri: S. Donţu – M. Bîrzan, D. Dinu; Observator: N. Croitoru
Ştiinţa Grădiştea – Viitorul Pietrari (Ora 11.00)
Arbitri: M. Croitoru – V. Zaharia, M. Georgescu; Observator: Fl. David
Măgura Slătioara – Montana Iz. Rece (Ora 11.00)
Arbitri: M. Glodeanu – G. Maria, A. Andrei; Observator: C. Cîrstea
Clasament
  1. Oltul Dăeşti 10   9   0     1  39-10  27p.
  2. Prim Stroeşti 2019 10   7   2     1  56-18  23p.
  3. Progresul Măldăreşti 2019 10   7   2     1  33-21  23p.
  4. AS Popeşti 2016 10   5   2     3  31-20  17p.
  5. Măgura Slătioara 10   5   1     4  28-20  16p.
  6. Cerna Copăceni 10   5   1     4  24-24  16p.
  7. Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 10   5   1     4  30-41  16p.
  8. Sportul Genuneni 10   4   3     3  18-17  15p.
  9. Păstorul Vaideeni 10   4   2     4  26-20  14p.
10. Montana Iz. Rece 10   4   1     5  20-26  13p.
11. Forestierul Romani 10   3   1     6  24-33  10p.
12. Viitorul Pietrari 10   2   0     8  17-41    6p.
13. Ştiinţa Grădiştea 10   1   2     7  20-37    5p.
14. Viitorul Oteşani 10   0   0   10    8-46    0p.
Etapa a XII-a
• Duminică, 24 noiembrie:
Cerna Copăceni – Montana Izvorul Rece (Ora 11.00)
Viitorul Pietrari – Măgura Slătioara(Ora 11.00)
Prim Stroeşti 2019 – Ştiinţa Grădiştea (Ora 11.00)
Forestierul Romani – Sportul Genuneni (Ora 11.00)
Păstorul Vaideeni – Viitorul Oteşani (Ora 11.00)
Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 – Oltul Dăeşti (Ora 11.00)
AS Popeşti 2016 – Progresul Măldăreşti 2019 (Ora 11.00)