Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Fotbal

Liga a IV-a

Clasament seniori

  1. Oltul Ioneşti 2009  24     21     3       0     97-  16     66p. (+30)
  2. Cozia Călimăneşti  24     16     6       2     74-  23     54p. (+18)
  3. Damila Măciuca  24     16     3       5     55-  11     51p. (+15)
  4. Dinamo Rm. Vâlcea 24     14     4       6     64-  34     46p. (+10)
  5. AS Şirineasa  24     14     4       6     54-  30     46p. (+10)
  6. Posada Perişani  23     14     4       5     65-  44     46p. (+13)
  7. CSM Drăgăşani  24     13     6       5     53-  26     45p. (  +6)
  8. Minerul Berbeşti  23     13     5       5     55-  38     44p. (+11)
  9. Voinţa Orleşti  24       9     2     13     28-  42     29p. (  –4)
10. Lotru Brezoi  24       9     2     13     36-  51     29p. (  –7)
11. Conexin Runcu  24       7     6     11     31-  37     27p. (  –9)
12. AS Mihăeşti  24       7     4     13     30-  46     25p. (–11)
13. FC Băbeni   24       8     1     15     37-  57     25p. (  –8)
14. Flacăra Horezu  24       7     2     15     47-  58     23p. (–16)
15. Olteţul Alunu  24       6     3     15     35-  82     21p. (–15)
16. Progresul Măldăreşti 24       4     4     16     46-  81     16p. (–20)
17. Nova Turist  24       5     0     19     36-100     15p. (–21)
18. Olteţul Bălceşti  24       2     1     21     14-  80       7p. (–29)

Clasament juniori

  1. Lotru Brezoi  24     19     2       3     101-  24     78p. (+30)
  2. Cozia Călimăneşti  24     19     1       4     124-  24     77p. (+33)
  3. Damila Măciuca  24     16     3       5       81-  59     67p. (+19)
  4. Conexin Runcu  24     14     3       7       77-  56     59p. (+15)
  5. Voinţa Orleşti  24     14     1       9       76-  49     57p. (+13)
  6. Minerul Berbeşti  23     12     3       7       84-  43     51p. (  +7)
  7. Flacăra Horezu  24     12     3       9       73-  44     51p. (  –1)
  8. Dinamo Rm. Vâlcea 24     12     3       9       72-  61     51p. (  +3)
  9. CSM Drăgăşani  24     12     1     11       73-  91     49p. (  –3)
10. AS Mihăeşti  24     10     2     12       69-  85     42p. (–10)
11. Olteţul Alunu  24       9     4     11       66-  66     40p. (  –8)
12. FC Băbeni   24       9     4     11       50-  56     40p. (  –8)
13. AS Şirineasa  24       8     6     10       69-  77     38p. (  –6)
14. Progresul Măldăreşti 24       9     2     13       50-  86     38p. (–10)
15. Oltul Ioneşti 2009  24       7     3     14       66-  98     31p. (–17)
16. Posada Perişani  23       6     2     15       31-  95     26p. (–18)
17. Nova Turist Rm. Vâlcea 24       3     3     18       53-116     15p. (–33)
18. Olteţul Bălceşti  24       1     1     21       29-117       6p. (–42)

Restanţă din etapa a 22-a: Miercuri – 14 aprilie

Cozia Călimăneşti – Minerul Berbeşti   2-2
La pauză: 1-1
Au marcat: Ad. Mitrea (2) / Ionuţ Vladu, Andrei Vladu
Arbitri: D. Demetrescu – N. Dobrică, M. Joiţa; Observator: C. Ariciu
Rezultat juniori: 0-3

Rezultatele etapei a 24-a: Sâmbătă – 17 aprilie

Oltul Ioneşti 2009 – Progresul Măldăreşti   7-1
La pauză: 2-0
Au marcat: A. Savu (3), Ov. Niculescu, Iordache, Stanciu / D. Săndulescu
Arbitri: A. Iagăr – R. Mitroi, A. Epure; Observator: Gh. Olaru
Rezultat juniori: 6-2

Dinamo 2007 Rm. Vâlcea – Nova Turist Rm. Vâlcea 3-4
La pauză: 1-1
Au marcat: V. Tănase (2), Floarea / Roşca, Fl. Ban, M. Grigorescu (2)
Arbitri: Cr. Hoarcă – S. Donţu, L. Belea. Observator: V. Paraschiva
Rezultat juniori: 15-0

Flacăra Horezu – Olteţul Alunu    2-2
La pauză: 1-2
Au marcat: R. Gherghe, Ad. Glăvan / Dobroiu, Spătaru
Arbitri: N. Dobrică – F-tin. Stan, C. Miron; Observator: N. Croitoru
Rezultat juniori: 7-0

Lotru Brezoi – Voinţa Orleşti    2-0
La pauză: 0-0
Au marcat: Fatiyon, Racolţa
Arbitri: A. Vlaşcu – I. Zaharioiu, V. Stan. Observator: T. Ţarălungă
Rezultat juniori: 2-0

Conexin Runcu – FC Băbeni     1-2
La pauză: 0-1
Au marcat: G. Dincă (penalti) / Strâmbeanu, Băluţă (penalti)
Arbitri: M. Joiţa – Cip. Tudorică, Ad. Moja. Observator: Gh. Ancuţa
Rezultat juniori: 3-2

CSM Drăgăşani – Cozia Călimăneşti   1-1
La pauză: 0-0
Au marcat: D. Marinescu / Cr. Mogoşan
Arbitri: A. Croitoru – Cl. Cârstea, V. Teodorescu; Observator: E. Râmniceanu
Rezultat juniori: 2-11

AS Mihăeşti – AS Şirineasa     1-4
La pauză: 0-3
Au marcat: Răducea (autogol) / Andrei Fistogeanu (2), Adrian Fistogeanu, Rachina
Arbitri: L. Mosor – Marius Dincă, M. Nicolae. Observator: V. Duţă
Rezultat juniori: 5-2

Damila Măciuca – Minerul Berbeşti    1-2
La pauză: 1-2
Au marcat: D. Comănescu (penalti) / R. Ilinescu (2)
Arbitri: Fl. Păunescu – M. Truţă, G. Gugu; Observator: M. Matei
Rezultat juniori: 4-1

Olteţul Bălceşti – Posada Perişani     0-3 (neprogramat)

Programul etapei a 25-a: Marţi / Miercuri – 20 / 21 aprilie

FC Băbeni – Lotru Brezoi    _-_
Posada Perişani – Conexin Runcu   _-_
Voinţa Orleşti – Damila Măciuca   _-_
Nova Turist Rm. Vâlcea – Oltul Ioneşti 2009 _-_
AS Şirineasa – Flacăra Horezu   _-_
Olteţul Alunu – Dinamo 2007 Rm. Vâlcea  _-_
Cozia Călimăneşti – AS Mihăeşti   _-_
Minerul Berbeşti – CSM Drăgăşani   _-_
Progresul Măldăreşti – Olteţul Bălceşti  3-0 (neprogramat)
* meciurile de seniori încep la ora 15.00, iar cele de juniori la ora 17.00

Programul etapei a 26-a: Sâmbătă – 24 aprilie

Conexin Runcu – Progresul Măldăreşti  _-_
Oltul Ioneşti 2009 – Olteţul Alunu   _-_
Voinţa Orleşti – FC Băbeni    _-_
Lotru Brezoi – Posada Perişani   _-_
Flacăra Horezu – Cozia Călimăneşti   _-_
Dinamo 2007 Rm. Vâlcea – AS Şirineasa  _-_
Damila Măciuca – CSM Drăgăşani   _-_
AS Mihăeşti – Minerul Berbeşti   _-_
Olteţul Bălceşti – Nova Turist Rm. Vâlcea  0-3 (neprogramat)

* meciurile de seniori încep la ora 11.00, iar cele de juniori la ora 13.00

Articole Similare

3 Comments

  1. Nu e bine clasamentul la juniori cozia calimanesti e cu 3 puncte avans pe primul loc

Lasă un răspuns

Back to top button