Liga IVFotbal

Antrenorul-jucător de la Mădulari, dublă în 30 de minute. ”Lupu” și Pașoi au mai înscris câte două goluri

CS Mădulari și-a respectat blazonul sâmbătă, cu Foresta Malaia. Sub privirile primarului Daniel Dimulescu, Dumitru Stanciu și colegii săi au obținut o victorie categorică în fața celor de la Foresta Malaia. Gazdele au câștigat duelul cu scorul de 7-1. A fost 3-0 la pauză. Pașoi și Bîrlogeanu au reușit dubla pentru Mădulari. În minutul 60, pe teren a intrat și antrenorul Octavian Marinescu, care a urmat exemplele date de Ștefan și ”Lupu”. ”Marin” a demonstrat poftă de joc și de goluri. A înscris tot de două ori. Pentru gazde a mai punctat și Sică Vlad. Oaspeții au surprins doar o dată, deși au mai avut câteva ocazii. Tudor Glăvan a marcat golul de onoare pentru Foresta.