Acasă Liga IV S-a stabilit programul competiţional la Liga a IV-a! 14 echipe, la startul...

S-a stabilit programul competiţional la Liga a IV-a! 14 echipe, la startul sezonului

664
0

LIGA a IV-a / Sezon 2021-2022 / Programul turului

Etapa I

• Sâmbătă, 18 septembrie:
CS Mădulari – Olteţul Alunu 2016 (Ora 11.00)
Cozia Călimăneşti – Lotru Brezoi (Ora 11.00)
Stejarul Vlădeşti 2009 – Sparta Rm. Vâlcea (Ora 17.00)
FC Păuşeşti Otăsău – Olympic Rm. Vâlcea (Ora 17.00)
FC Băbeni – Viitorul Budeşti – amânat

• Duminică, 19 septembrie:
Minerul Berbeşti – Unirea Tomşani (Ora 11.00)
Chimia 1973 Rm. Vâlcea – Foresta Malaia (Ora 11.00)
*) datele şi orele de disputare ale partidelor mai pot suferi modificări

Etapa a II-a

• Sâmbătă, 25 septembrie:
Sparta Rm. Vâlcea – Lotru Brezoi _-_
Olteţul Alunu – Cozia Călimăneşti _-_
Viitorul Budeşti – CS Mădulari _-_
Foresta Malaia – AFC Băbeni _-_
Unirea Tomşani – Chimia Rm. Vâlcea _-_
Olympic Rm. Vâlcea – Minerul Berbeşti _-_
Stejarul Vlădeşti – FC Păuşeşti Otăsău _-_

Etapa a III-a

• Sâmbătă, 2 octombrie:
FC Păuşeşti Otăsău – Sparta Rm. Vâlcea _-_
Minerul Berbeşti – Steajarul Vlădeşti _-_
Chimia Rm. Vâlcea – Olympic Rm. Vâlcea _-_
AFC Băbeni – Unirea Tomşani _-_
CS Mădulari – Foresta Malaia _-_
Cozia Călimăneşti – Viitorul Budeşti _-_
Lotru Brezoi – Olteţul Alunu _-_

Etapa a IV-a

• Sâmbătă, 9 octombrie:
Sparta Rm. Vâlcea – Olteţul Alunu _-_
Viitorul Budeşti – Lotru Brezoi _-_
Foresta Malaia – Cozia Călimăneşti _-_
Unirea Tomşani – CS Mădulari _-_
Olympic Rm. Vâlcea – AFC Băbeni _-_
Stejarul Vlădeşti – Chimia Rm. Vâlcea _-_
FC Păuşeşti Otăsău – Minerul Berbeşti _-_

Etapa a V-a

• Sâmbătă, 16 octombrie:
Minerul Berbeşti – Sparta Rm. Vâlcea _-_
Chimia Rm. Vâlcea – FC Păuşeşti Otăsău _-_
AFC Băbeni – Stejarul Vlădeşti _-_
CS Mădulari – Olympic Rm. Vâlcea _-_
Cozia Călimăneşti – Unirea Tomşani _-_
Lotru Brezoi – Foresta Malaia _-_
Olteţul Alunu – Viitorul Budeşti _-_

Etapa a VI-a

• Sâmbătă, 23 octombrie:
Sparta Rm. Vâlcea – Viitorul Budeşti _-_
Foresta Malaia – Olteţul Alunu _-_
Unirea Tomşani – Lotru Brezoi _-_
Olympic Rm. Vâlcea – Cozia Călimăneşti _-_
Stejarul Vlădeşti – CS Mădulari _-_
FC Păuşeşti Otăsău – AFC Băbeni _-_
Minerul Berbeşti – Chimia Rm. Vâlcea _-_

Etapa a VII-a

• Sâmbătă, 30 octombrie:
Chimia Rm. Vâlcea – Sparta Rm. Vâlcea _-_
AFC Băbeni – Minerul Berbeşti _-_
CS Mădulari – FC Păuşeşti Otăsău _-_
Cozia Călimăneşti – Stejarul Vlădeşti _-_
Lotru Brezoi – Olympic Rm. Vâlcea _-_
Olteţul Alunu – Unirea Tomşani _-_
Viitorul Budeşti – Foresta Malaia _-_

Etapa a VIII-a

• Sâmbătă, 6 noiembriee:
Sparta Rm. Vâlcea – Foresta Malaia _-_
Unirea Tomşani – Viitorul Budeşti _-_
Olympic Rm. Vâlcea – Olteţul Alunu _-_
Stejarul Vlădeşti – Lotru Brezoi _-_
FC Păuşeşti Otăsău – Cozia Călimăneşti _-_
Minerul Berbeşti – CS Mădulari _-_
Chimia Rm. Vâlcea – AFC Băbeni _-_

Etapa a IX-a

• Sâmbătă, 13 noiembrie:
AFC Băbeni – Sparta Rm. Vâlcea _-_
CS Mădulari – Chimia Rm. Vâlcea _-_
Cozia Călimăneşti – Minerul Berbeşti _-_
Lotru Brezoi – FC Păuşeşti Otăsău _-_
Olteţul Alunu – Stejarul Vlădeşti _-_
Viitorul Budeşti – Olympic Rm. Vâlcea _-_
Foresta Malaia – Unirea Tomşani _-_

Etapa a X-a

• Sâmbătă, 20 noiembrie:
Sparta Rm. Vâlcea – Unirea Tomşani _-_
Olympic Rm. Vâlcea – Foresta Malaia _-_
Stejarul Vlădeşti – Viitorul Budeşti _-_
FC Păuşeşti Otăsău – Olteţul Alunu _-_
Minerul Berbeşti – Lotru Brezoi _-_
Chimia Rm. Vâlcea – Cozia Călimăneşti _-_
AFC Băbeni – CS Mădulari _-_

Etapa a XI-a

• Sâmbătă, 27 noiembrie:
CS Mădulari – Sparta Rm. Vâlcea _-_
Cozia Călimăneşti – AFC Băbeni _-_
Lotru Brezoi – Chimia Rm. Vâlcea _-_
Olteţul Alunu – Minerul Berbeşti _-_
Viitorul Budeşti – FC Păuşeşti Otăsău _-_
Foresta Malaia – Stejarul Vlădeşti _-_
Unirea Tomşani – Olympic Rm. Vâlcea _-_

Etapa a XII-a

• Sâmbătă, 4 decembrie:
Sparta Rm. Vâlcea – Olympic Rm. Vâlcea _-_
Stejarul Vlădeşti – Unirea Tomşani _-_
FC Păuşeşti Otăsău – Foresta Malaia _-_
Minerul Berbeşti – Viitorul Budeşti _-_
Chimia Rm. Vâlcea – Olteţul Alunu _-_
AFC Băbeni – Lotru Brezoi _-_
CS Mădulari – Cozia Călimăneşti _-_

Etapa a XIII-a

• Sâmbătă, 11 decembrie:
Cozia Călimăneşti – Sparta Rm. Vâlcea _-_
Lotru Brezoi – CS Mădulari _-_
Olteţul Alunu – AFC Băbeni _-_
Viitorul Budeşti – Chimia Rm. Vâlcea _-_
Foresta Malaia – Minerul Berbeşti _-_
Unirea Tomşani – FC Păuşeşti Otăsău _-_
Olympic Rm. Vâlcea – Stejarul Vlădeşti _-_