Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Fotbal

Liga a III-a

Liga a III-a / Seria a IV-a

Rezultatele etapei a 33-a: Vineri – 4 iunie

FCM Alexandria – CS Albota            3-1
ALRO Slatina – CS Vişina Nouă            4-2
Minerul Mătăsari – Ghecon Lăpuşata        1-1
Minerul Motru – FC Argeş II                3-0
CS Primavera Craiova – Prometeu Craiova        0-3
FC Caracal – FCM Târgovişte            0-3
Progresul Corabia – Triumf Bârca *)            4-1
Ralbex Turcineşti – Juventus Bascov **)        3-0
Armata Craiova – FC Oltchim Rm. Vâlcea **)    0-3
*) s-a disputat sâmbătă, 5 iunie
**) meci neprogramat

Clasament

1. FCM Târgovişte        33     24       4       5     58-  19     76p.
2. ALRO Slatina        33     22       9       2     74-  27     75p.
3. Triumf Bârca        33     17       5     11     50-  37     56p.
4. CS Vişina Nouă        33     17       4     12     45-  31     55p.
5. FC Oltchim        33     16       4     13     49-  51     52p.
6. Prometeu Craiova        33     13     12       8     42-  26     51p.
7. FC Argeş II        33     15       5     13     50-  48     50p.
8. Ghecon Lăpuşata        33     14       6     13     47-  42     48p.
9. Minerul Mătăsari        33     14       5     14     36-  38     47p.
10. Progresul Corabia        33     14       4     15     57-  52     46p.
11. FCM Alexandria        33     12     10     11     37-  32     46p.
12. CS Albota            33     12       9     12     38-  36     45p.
13. FC Caracal        33     13       6     14     42-  41     45p.
14. Ralbex Turcineşti        33     12       7     14     44-  44     43p.
15. Minerul Motru        33     11       5     17     69-  63     38p.
16. Armata Craiova *)    33       7       8     18     30-  55     29p.
17. CS Primavera Craiova    33       6       3     24     33-  69     21p.
18. Juventus Bascov *)    33       3       2     28     13-109     11p.
*) Juventus Bascov şi Armata Craiova s-au retras din campionat şi vor pierde toate meciurile din retur cu 3-0

Programul etapei a 34-a: Vineri – 11 iunie

CS Vişina Nouă – FCM Alexandria            _-_
CS Albota – Progresul Corabia            _-_
FCM Târgovişte – ALRO Slatina            _-_
Prometeu Craiova – Minerul Mătăsari        _-_
Ghecon Lăpuşata – FC Caracal            _-_
FC Argeş II – CS Primavera Craiova        _-_
FC Oltchim Rm. Vâlcea – Ralbex Turcineşti    _-_
Triumf Bârca – Armata Craiova *)            3-0
Juventus Bascov – Minerul Motru *)            0-3
*) meci neprogramat

Articole Similare

Lasă un răspuns

Back to top button