Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Liga IV

Liga a IV-a

Clasament seniori

1. Oltul Ioneşti 2009        34     26     4       4     117-  29     82p.
2. Damila Măciuca        34     23     6       5       88-  23     75p.
3. Minerul Berbeşti        34     21     7       6       76-  42     70p.
4. Dinamo Rm. Vâlcea    34     19     7       8       83-  50     64p.
5. Posada Perişani        34     19     6       9       90-  63     63p.
6. Cozia Călimăneşti        34     18     9       7       90-  44     63p.
7. AS Şirineasa        34     18     7       9       78-  44     61p.
8. CSM Drăgăşani        34     17     7     10       71-  41     58p.
9. AS Mihăeşti        34     13     4     17       50-  68     43p.
10. FC Băbeni            34     13     3     18       52-  70     42p.
11. Voinţa Orleşti        34     12     5     17       46-  60     41p.
12. Olteţul Alunu        34     11     5     18       53-  97     38p.
13. Flacăra Horezu        34     11     4     19       66-  76     37p.
14. Lotru Brezoi        34     11     3     20       44-  72     36p.
15. Conexin Runcu        34       8   10     16       39-  58     34p.
16. Progresul Măldăreşti    34       8     5     21       68-108     29p.
17. Nova Turist *)        34       9     1     24       50-122     25p.
18. Olteţul Bălceşti **)    34       2     1     31       15-109       7p.
*) echipă penalizată cu 3 puncte

Clasament juniori

1. Cozia Călimăneşti        34     29     2       3     175-  31   118p.
2. Lotru Brezoi        34     28     2       4     133-  30   114p.
3. Damila Măciuca        34     22     4       8     131-  88     92p.
4. Minerul Berbeşti        34     22     3       9     128-  49     91p.
5. Voinţa Orleşti        34     19     2     13     115-  64     78p.
6. Conexin Runcu        34     16     5     13     103-  97     69p.
7. Flacăra Horezu        34     16     5     13       99-  61     69p.
8. Dinamo Rm. Vâlcea    34     16     3     15     101-100     67p.
9. Olteţul Alunu        34     15     5     14     104-  85     65p.
10. AS Mihăeşti        34     15     2     17       99-130     62p.
11. AS Şirineasa        34     13     8     13     102-  99     60p.
12. CSM Drăgăşani        34     14     1     19       89-135     57p.
13. Progresul Măldăreşti    34     12     4     18       69-121     52p.
14. FC Băbeni            34     10     5     19       58-  98     45p.
15. Oltul Ioneşti 2009        34     10     5     19     103-143     45p.
16. Posada Perişani        34       8     4     22       40-128     36p.
17. Nova Turist Rm. Vâlcea    34       7     3     24       76-150     31p.
18. Olteţul Bălceşti **)    34       1     3     30       34-150       7p.
**) echipă exclusă din campionat

Articole Similare

Lasă un răspuns

Back to top button