Acasă Liga 6 Liga a VI-a / Sezon 2021-2022

Liga a VI-a / Sezon 2021-2022

286
0

SERIA EST

Etapa 3

• Duminică, 17 octombrie:
Comerţul Roeşti – AS Creţeni              5-0
Olteţul Zătreni – Olteţul Bălceşti 2014  6-1
Faurul Livezi – Ştiinţa Roşiile               1-2
AS Făureşti – Luceafărul Pesceana       4-2
Recolta Laloşu – Cerna Copăceni         1-1
Zorile Scundu a stat

Clasament

1. OLTEŢUL Zătreni            3 3 0 0 13-5 9p
2. ŞTIINŢA Roşiile             3 3 0 0 9-3   9p
3. COMERŢUL Roeşti          3 2 0 1 7-2  6p
4. CERNA Copăceni            3 2 1 0 5-5  4p
5. FAURUL Livezi                3 2 0 1 4-4  4p
6. RECOLTA Laloşu             3 1 1 1 3-4  4p
7. AS Făureşti                    2 1 0 1 5-6  3p
8. OLTEŢUL Bălceşti 2014   2 1 0 1 3-8  1p
9. ZORILE Scundu              1 0 0 1 0-1  0p
10. LUCEAFĂRUL Pesceana 3 0 0 3 5-10 0p
11. AS Creţeni                   2 0 0 2 3-9  0p

Etapa 4

• Sâmbătă, 23 octombrie:
Olteţul Bălceşti 2014 – Comerţul Roeşti (Ora 16.00)
Zorile Scundu – Olteţul Zătreni             (Ora 16.00)
Luceafărul Pesceana – Faurul Livezi       (Ora 16.00)
Cerna Copăceni – AS Făureşti               (Ora 16.00)
AS Creţeni – Recolta Laloşu                  (Ora 16.00)
Ştiinţa Roşiile – stă

SERIA VEST

Etapa 3

• Sâmbătă, 16 octombrie:
Montana Iz. Rece – AS Popeşti 2016         2-5
Viitorul P. Măglaşi – Progresul Măldăreşti   2-0
Viitorul Oteşani – Atletico Rm. Vâlcea       5-0
Viitorul Pietrari – Sportul Genuneni           4-4
Măgura Slătioara – Păstorul Vaideeni        5-1

• Duminică, 17 octombrie:
Oltul Dăeşti – Forestierul Romani             6-2

Clasament

1. AS Popeşti 2016               3 2 1 0 10-4 7p
2. VIITORUL P. Măglaşi          3 2 1 0 8-5 7p
3. OLTUL Dăeşti                    3 2 0 1 26-8 6p
4. PROGRESUL Măldăreşti      3 2 0 1 12-5 6p
5. MĂGURA Slătioara             3 2 0 1 11-7 6p
6. AS FORESTIERUL Romani  2 2 0 0 9-11 6p
7. VIITORUL Pietrari              3 1 1 1 22-7 4p
8. PĂSTORUL Vaideeni           3 1 1 1 10-8 4p
9. Viitorul Oteşani                 3 1 0 2 6-9 3p
10. SPORTUL Genuneni          3 0 2 1 9-10 2p
11. MONTANA Izvorul Rece     3 0 0 3 5-15 0p
12. ATLETICO FC Rm. Vâlcea  3 0 0 3 0-39 0p

Etapa 4

• Duminică, 24 octombrie:
Progresul Măldăreşti – Montana Iz. Rece     (Ora 11.00)
Atletico Rm. Vâlcea – Viitorul P. Măglaşi      (Ora 11.00)
Forestierul Romani – Viitorul Oteşani          (Ora 11.00)
Sportul Genuneni– Oltul Dăeşti                  (Ora 11.00)
Păstorul Vaideeni – Viitorul Pietrari             (Ora 11.00)
AS Popeşti 2016 – Măgura Slătioara           (Ora 11.00)
*) datele şi orele de disputare ale partidelor pot suferi modificări