Acasă Liga 6 Liga a VI-a / Sezon 2021-2022

Liga a VI-a / Sezon 2021-2022

331
0

SERIA EST

Etapa 4

• Sâmbătă, 23 octombrie:
Olteţul Bălceşti 2014 – Comerţul Roeşti 3-4
Zorile Scundu – Olteţul Zătreni             0-5
Luceafărul Pesceana – Faurul Livezi       3-3
Cerna Copăceni – AS Făureşti               1-2
AS Creţeni – Recolta Laloşu                  0-3
Ştiinţa Roşiile a stat

Clasament

1. OLTEŢUL Zătreni              4 4 0 0 18-5 12p
2. COMERŢUL Roeşti            4 3 0 1 11-5   9p
3. ŞTIINŢA Roşiile                3 3 0 0 9-3    9p
4. RECOLTA Laloşu               4 2 1 1 6-4    7p
5. AS Făureşti                     3 2 0 1 7-7     6p
6. FAURUL Livezi                 4 1 2 1 7-7     5p
7. CERNA Copăceni              4 2 1 1 6-7    4p
8. LUCEAFĂRUL Pesceana     4 0 1 3 8-13  1p
9. OLTEŢUL Bălceşti 2014     3 1 0 2 6-12  1p
10. ZORILE Scundu             2 0 0 2 0-6    0p
11. AS Creţeni                    3 0 0 3 3-12   0p

Etapa 5

• Duminică, 31 octombrie:
Comerţul Roeşti – Zorile Scundu         (Ora 11.00)
Olteţul Zătreni – Ştiinţa Roşiile           (Ora 11.00)
Faurul Livezi – AS Făureşti                 (Ora 11.00)
AS Creţeni – Cerna Copăceni              (Ora 11.00)
Recolta Laloşu – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Luceafărul Pesceana – stă

SERIA VEST

Etapa 4

• Duminică, 24 octombrie:
Progresul Măldăreşti – Montana Iz. Rece    3-0
Atletico Rm. Vâlcea – Viitorul P. Măglaşi     0-11
Forestierul Romani – Viitorul Oteşani         4-0
Sportul Genuneni– Oltul Dăeşti                 3-3
Păstorul Vaideeni – Viitorul Pietrari            1-8
AS Popeşti 2016 – Măgura Slătioara          2-0

Clasament

1. VIITORUL P. Măglaşi             4 3 1 0 19-5 10p
2. AS Popeşti 2016                   4 3 1 0 12-4 10p
3. PROGRESUL Măldăreşti         4 3 0 1 15-5  9p
4. AS FORESTIERUL Romani     4 3 0 1 13-11 9p
5. VIITORUL Pietrari                 4 2 1 1 30-8  7p
6. OLTUL Dăeşti                       4 2 1 1 29-11 7p
7. MĂGURA Slătioara                4 2 0 2 11-9   6p
8. PĂSTORUL Vaideeni              4 1 1 2 11-16 4p
9. SPORTUL Genuneni              4 0 3 1 12-13 3p
10. Viitorul Oteşani                  4 1 0 3 6-13   3p
11. MONTANA Izvorul Rece       4 0 0 4 5-18   0p
12. ATLETICO FC Rm. Vâlcea    4 0 0 4 0-50   0p

Etapa 5

• Sâmbătă, 30 octombrie:
Montana Iz. Rece – Atletico Rm. Vâlcea    (Ora 16.00)
Viitorul P. Măglaşi – Forestierul Romani    (Ora 16.00)
AS Oteşani – Sportul Genuneni               (Ora 16.00)
Oltul Dăeşti – Viitorul Pietrari                  (Ora 16.00)
AS Popeşti 2016 – Păstorul Vaideeni        (Ora 16.00)
Măgura Slătioara – Progresul Măldăreşti  (Ora 16.00)
*) datele şi orele de disputare ale partidelor pot suferi modificări