Acasă Clasamente Liga a VI-a / Rezultate / Clasamente / Sezonul 2021-2022

Liga a VI-a / Rezultate / Clasamente / Sezonul 2021-2022

259
0

SERIA EST

Etapa 2

• Sâmbătă, 9 octombrie:
Recolta Laloşu – Comerţul Roeşti        1-0
AS Creţeni – Olteţul Zătreni                3-4
Zorile Scundu – Faurul Livezi               0-1
Ştiinţa Roşiile – AS Făureşti                 4-1
Cerna Copăceni – Luceafărul Pesceana 3-2
Olteţul Bălceşti 2014 a stat

Clasament

1. ŞTIINŢA Roşiile               2 2 0 0 7-2 6p
2. OLTEŢUL Zătreni             2 2 0 0 7-4 6p
3. FAURUL Livezi                 2 2 0 0 3-2 4p
4. CERNA Copăceni             2 2 0 0 4-4 3p
5. COMERŢUL Roeşti           2 1 0 1 2-2 3p
6. RECOLTA Laloşu              2 1 0 1 2-3 3p
7. OLTEŢUL Bălceşti 2014    1 1 0 0 2-2 1p
8. AS Creţeni                      1 0 0 1 3-4 0p
9. ZORILE Scundu               1 0 0 1 0-1 0p
10. LUCEAFĂRUL Pesceana  2 0 0 2 3-6 0p
11. AS Făureşti                   1 0 0 1 1-4 0p

Etapa 3

• Duminică, 17 octombrie:
Comerţul Roeşti – AS Creţeni               (Ora 11.00)
Olteţul Zătreni – Olteţul Bălceşti 2014  (Ora 11.00)
Faurul Livezi – Ştiinţa Roşiile                (Ora 11.00)
AS Făureşti – Luceafărul Pesceana        (Ora 11.00)
Recolta Laloşu – Cerna Copăceni          (Ora 11.00)
Zorile Scundu – stă

SERIA VEST

Etapa 2

• Duminică, 10 octombrie:
Măgura Slătioara – Montana Iz. Rece     3-2
AS Popeşti 2016 – Viitorul P. Măglaşi     2-2
Progresul Măldăreşti – Viitorul Oteşani   6-1
Atletico Rm. Vâlcea – Oltul Dăeşti         0-18
Forestierul Romani – Viitorul Pietrari      3-2
Păstorul Vaideeni – Sportul Genuneni    2-2

Clasament

1. PROGRESUL Măldăreşti         2 2 0 0 12-3 6p
2. AS FORESTIERUL Romani      2 2 0 0 7-5 6p
3. PĂSTORUL Vaideeni              2 1 1 0 9-3 4p
4. AS Popeşti 2016                   2 1 1 0 5-2 4p
5. VIITORUL P. Măglaşi             2 1 1 0 6-5 4p
6. VIITORUL Pietrari                 2 1 0 1 18-3 3p
7. OLTUL Dăeşti                       2 1 0 1 20-6 3p
8. MĂGURA Slătioara                2 1 0 1 6-6 3p
9. SPORTUL Genuneni              2 0 1 1 5-6 1p
10. MONTANA Izvorul Rece       2 0 0 2 3-10 0p
11. Viitorul Oteşani                  2 0 0 2 1-9 0p
12. ATLETICO FC Rm. Vâlcea    2 0 0 2 0-34 0p

Etapa 3

• Sâmbătă, 16 octombrie:
Montana Iz. Rece – AS Popeşti 2016       (Ora 16.00)
Viitorul P. Măglaşi – Progresul Măldăreşti (Ora 16.00)
AS Oteşani – Atletico Rm. Vâlcea            (Ora 16.00)
Oltul Dăeşti – Forestierul Romani            (Ora 16.00)
Viitorul Pietrari – Sportul Genuneni         (Ora 16.00)
Măgura Slătioara – Păstorul Vaideeni       (Ora 16.00)
*) datele şi orele de disputare ale partidelor mai pot suferi modificări