Liga Campionilor / Grupa A
Rezultatele etapei 1:
24/10/2009 Byasen – Viborg HK 21-26
25/10/2009 HC Leipzig – Podravka 35-32
Rezultatele etapei a 2-a:
31/10/2009 Podravka – Byasen 32-31
31/10/2009 Viborg – HC Leipzig 33-23
Rezultatele etapei a 3-a:
08/11/2009 Podravka – Viborg HK 31-27
08/11/2009 Byasen – HC Leipzig 23-22
Rezultatele etapei a 4-a:
14/11/2009 HC Leipzig – Viborg 20-20
15/11/2009 Byasen – Podravka 33-23
Rezultatele etapei a 5-a:
09/01/2010 Viborg HK – Byasen 29-22
09/01/2010 Podravka – HC Leipzig 28-29
Rezultatele etapei a 6-a:
16/01/2010 Viborg HK – Podravka 36-26
17/01/2010 HC Leipzig – Byasen 25-22
Clasament final
1. Viborg HK 6 4 1 1 171-143 9p.
2. HC Leipzig 6 3 1 2 154-158 7p.
3. Byasen Trondheim 6 2 0 4 153-157 4p.
4. Podravka Koprivnica 6 2 0 4 172-192 4p.
Liga Campionilor / Grupa B
Rezultatele etapei 1:
24/10/2009 Metz – Krim 30-37
25/10/2009 Aalborg – Hypo Viena 30-36
Rezultatele etapei a 2-a:
29/10/2009 Hypo Viena – Metz 27-27
31/10/2009 Krim – Aalborg DH 30-23
Rezultatele etapei a 3-a:
08/11/2009 Aalborg DH – Metz 31-24
08/11/2009 Krim – Hypo Viena 35-24
Rezultatele etapei a 4-a:
14/11/2009 Metz – Hypo Viena 28-26
15/11/2009 Aalborg DH – Krim 32-38
Rezultatele etapei a 5-a:
09/01/2010 Hypo Viena – Aalborg 27-22
09/01/2010 Krim – Metz 35-31
Rezultatele etapei a 6-a:
15/01/2010 Metz – Aalborg DH 23-18
15/01/2010 Hypo Viena – Krim 28-26
Clasament final
1. Krim Ljubljana 6 5 0 1 201-168 10p.
2. Hypo Viena *) 6 3 1 2 168-168 6p.
3. Metz Handball 6 2 1 3 163-174 5p.
4. Aalborg DH 6 1 0 5 156-178 2p.
*) echipă penalizată cu 1 punct
Liga Campionilor / Grupa C
Rezultatele etapei 1:
24/10/2009 Itxako – Oltchim 24-27
25/10/2009 Zvezda – ETO Gyor 34-29
Rezultatele etapei a 2-a:
01/11/2009 Oltchim – Zvezda 31-27
01/11/2009 ETO Gyor – Itxako 29-28
Rezultatele etapei a 3-a:
07/11/2009 Zvezda – Itxako 25-25
08/11/2009 Oltchim – ETO Gyor 26-22
Rezultatele etapei a 4-a:
14/11/2009 Zvezda – Oltchim 27-26
14/11/2009 Itxako – ETO Gyor 14-20
Rezultatele etapei a 5-a:
10/01/2010 ETO Gyor – Zvezda 27-25
10/01/2010 Oltchim – Itxako 27-26
Rezultatele etapei a 6-a:
16/01/2010 Itxako – Zvezda 31-23
17/01/2010 ETO Gyor – Oltchim 26-22
Clasament final
1. Oltchim Rm. Vâlcea 6 4 0 2 159-152 8p.
2. ETO Gyor 6 4 0 2 153-149 8p.
3. Zvezda Zvenigorod 6 2 1 3 161-169 5p.
4. Itxako Estella 6 1 1 4 148-151 3p.
Liga Campionilor / Grupa D
Rezultatele etapei 1:
24/10/2009 Buducnost – Larvik HK 23-27
25/10/2009 Copenhaga – Dinamo 24-23
Rezultatele etapei a 2-a:
31/10/2009 Larvik HK – Copenhaga 31-26
01/11/2009 Dinamo – Buducnost 31-18
Rezultatele etapei a 3-a:
08/11/2009 Copenhaga – Buducnost 22-25
08/11/2009 Larvik HK – Dinamo 18-17
Rezultatele etapei a 4-a:
14/11/2009 Buducnost – Dinamo 24-24
15/11/2009 Copenhaga – Larvik HK 23-19
Rezultatele etapei a 5-a:
09/01/2010 Dinamo – Copenhaga 26-23
10/01/2010 Larvik HK – Buducnost 29-22
Rezultatele etapei a 6-a:
16/01/2010 Dinamo – Larvik HK 26-23
16/01/2010 Buducnost – Copenhaga 26-22
Clasament final
1. Larvik HK 6 4 0 2 147-137 8p.
2. Dinamo Volgograd 6 3 1 2 147-130 7p.
3. Buducnost Podgorica 6 2 1 3 138-155 5p.
4. FCK Copenhaga 6 2 0 4 140-150 4p.