LIGA A V-A
SERIA EST
Etapa a X-a
• Duminică, 10 noiembrie:
Recolta Laloşu – AS Creţeni (Ora 11.00)
Arbitri: B. Chitu – A. Urtea, N. Ducu; Observator: Fl. David
Olteţul Bălceşti 2014 – Zorile Scundu (Ora 11.00)
Arbitri: I. Zaharioiu – A. Barbus, I. Horelu; Observator: V. Neacsu
Luceafărul Pesceana – Oltul Drăgoeşti 2 (Ora 11.00)
Arbitri: R. Grigorie – M. Sima, M. Ibrac; Observator: C. Gaita
AS Făureşti – Viitorul Voiceşti (Ora 11.00)
Arbitri: M. Schianu – A. Idu, M. Popa; Observator: V. Niculicioiu
Ştiinţa Roşiile – Faurul Livezi (Ora 11.00)
Arbitri: A. Marinoiu – A. Catoiu, D. Funieru; Observator: C. Cîrstea
AS Şirineasa 2019 – Olteţul Sineşti (Ora 11.00)
Arbitri: A. Neata – A. Popescu, R. Olaru; Observator: M. Ionescu
Olteţul Zătreni – ASCSC 2 Orleşti –
Arbitri: ; Observator:
Clasament
- Ştiinţa Roşiile 9 7 1 1 25-10 22p.
- Viitorul Voiceşti 9 7 0 2 45-17 21p.
- Olteţul Zătreni 9 6 1 2 25-10 19p.
- Oltul Drăgoeşti 9 6 1 2 28-18 19p.
- Olteţul Bălceşti 2014 9 5 3 1 45-20 18p.
- AS Şirineasa 2019 9 5 3 1 25-14 18p.
- Faurul Livezi 9 4 2 3 17-18 14p.
- AS Creţeni 9 3 2 4 18-28 11p.
- Recolta Laloşu 9 3 1 5 20-22 10p.
- AS Făureşti 9 3 1 5 24-30 10p.
- Zorile Scundu 9 2 1 6 19-31 7p.
- CSC Orleşti 2 9 2 0 7 25-37 6p.
- Olteţul Sineşti 9 2 0 7 18-55 6p.
- Luceafărul Pesceana 9 0 0 9 14-38 0p.
Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
CSC 2 Orleşti – Recolta Laloşu (Ora 11.00)
Olteţul Sineşti – Olteţul Zătreni (Ora 11.00)
Faurul Livezi – AS Şirineasa 2019 (Ora 11.00)
Viitorul Voiceşti – Ştiinţa Roşiile (Ora 11.00)
Oltul Drăgoeşti 2 – AS Făureşti (Ora 11.00)
Zorile Scundu – Luceafărul Pesceana (Ora 11.00)
AS Creţeni – Olteţu Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
SERIA VEST
Etapa a X-a
• Sâmbătă, 9 noiembrie:
Prim Stroeşti 2019 – Viitorul Oteşani (Ora 13.00)
Arbitri: C. Colta – A. Maioru, R. Olaru; Observator: C. Dina
Montana Iz. Rece – Ştiinţa Grădiştea (Ora 14.00)
Arbitri: B. Chitu – E. Ignatie, A. Dinu; Observator: M. Başno
Forestierul Romani – Oltul Dăeşti (Ora 14.00)
Arbitri: D. Florescu – D. Dinu, A. Oproiu; Observator: I. Radescu
• Duminică, 10 noiembrie:
Cerna Copăceni – Măgura Slătioara (Ora 11.00)
Arbitri: A. Radu – Fl. Lumineanu, A. Dinu; Observator: D. Telespan
Viitorul Pietrari – Sportul Genuneni (Ora 11.00)
Arbitri: C. Colta – A. Barbut, E. Ignatie; Observator: D. Stoica
Păstorul Vaideeni – Progresul Măldăreşti 2019 (Ora 11.00)
Arbitri: I. Mihai – M. Roman, I. Oproiu; Observator: I. Iordache
Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 – AS Popeşti 2016 (Ora 11.00)
Arbitri: A. Chebar – A. Maioru, G. Maria; Observator: G. Tomoiaga
Clasament
- Oltul Dăeşti 9 8 0 1 34- 9 24p.
- Prim Stroeşti 2019 9 6 2 1 50-18 20p.
- Progresul Măldăreşti 2019 9 6 2 1 29-18 20p.
- AS Popeşti 2016 9 5 2 2 28-16 17p.
- Măgura Slătioara 9 5 0 4 27-19 15p.
- Cerna Copăceni 9 5 0 4 23-23 15p.
- Păstorul Vaideeni 9 4 2 3 23-16 14p.
- Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 9 4 1 4 26-38 13p.
- Sportul Genuneni 9 3 3 3 14-16 12p.
- Forestierul Romani 9 3 1 5 23-28 10p.
- Montana Iz. Rece 9 3 1 5 14-24 10p.
- Viitorul Pietrari 9 2 0 7 16-37 6p.
- Ştiinţa Grădiştea 9 1 2 6 18-31 5p.
- Viitorul Oteşani 9 0 0 9 8-40 0p.
Etapa a XI-a
• Duminică, 17 noiembrie:
AS Popeşti 2016 – Cerna Copăceni (Ora 11.00)
Progresul Măldăreşti – Chimia Rm. Vâlcea 2 (Ora 11.00)
Oltul Dăeşti – Păstorul Vaideeni (Ora 11.00)
Viitorul Oteşani – Forestierul Romani (Ora 11.00)
Sportul Genuneni – Prim Stroeşti 2019 (Ora 11.00)
Ştiinţa Grădiştea – Viitorul Pietrari (Ora 11.00)
Măgura Slătioara – Montana Iz. Rece (Ora 11.00)