Acasă Liga V LIGA A V-A

LIGA A V-A

234
0

SERIA EST

Etapa a III-a

• Duminică, 22 septembrie:
AS Făureşti – Recolta Laloşu (Ora 11.00)
Ştiinţa Roşiile – Luceafărul Pesceana (Ora 11.00)
AS Şirineasa 2019 – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 11.00)
Olteţul Zătreni – AS Creţeni (Ora 11.00)
CSC 2 Orleşti – Zorile Scundu (Ora 11.00)
Olteţul Sineşti – Oltul Drăgoeşti 2 (Ora 11.00)
Faurul Livezi – Viitorul Voiceşti (Ora 11.00)

Clasament

  1. Viitorul Voiceşti 2 2 0 0 16-4 6p.
  2. Recolta Laloşu 2 2 0 0 11-4 6p.
  3. Olteţul Zătreni 2 2 0 0 6-0 6p.
  4. Ştiinţa Roşiile 2 2 0 0 7-2 6p.
  5. Olteţul Bălceşti 2014 2 1 0 1 11-6 3p.
  6. Oltul Drăgoeşti 2 1 0 1 7-5 3p.
  7. AS Făureşti 2 1 0 1 7-12 3p.
  8. Faurul Livezi 2 1 0 1 2-7 3p.
  9. AS Şirineasa 2019 2 0 2 0 2-2 2p.
  10. Zorile Scundu 2 0 1 1 1-4 1p.
  11. AS Creţeni 2 0 1 1 1-5 1p.
  12. Luceafărul Pesceana 2 0 0 2 6-8 0p.
  13. CSC Orleşti 2 2 0 0 2 3-12 0p.
  14. Olteţul Sineşti 2 0 0 2 3-12 0p.

Etapa a IV-a

• Duminică, 29 septembrie:
Recolta Laloşu – Viitorul Voiceşti (Ora 11.00)
Oltul Drăgoeşti 2 – Faurul Livezi (Ora 11.00)
Zorile Scundu – Olteţul Sineşti (Ora 11.00)
AS Creţeni – CSC 2 Orleşti (Ora 11.00)
Olteţu Bălceşti 2014 – Olteţul Zătreni (Ora 11.00)
Luceafărul Pesceana – AS Şirineasa 2019 (Ora 11.00)
AS Făureşti – Ştiinţa Roşiile (Ora 11.00)

SERIA VEST

Etapa a III-a

• Sâmbătă, 21 septembrie:
Forestierul Romani – Viitorul Pietrari (Ora 17.00)

• Duminică, 22 septembrie:
Prim Stroeşti 2019 – Cerna Copăceni (Ora 11.00)
Păstorul Vaideeni – Montana Iz. Rece (Ora 11.00)
Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 – Măgura Slătioara (Ora 11.00)
AS Popeşti 2016 – Ştiinţa Grădiştea (Ora 11.00)
Progresul Măldăreşti 2019 – Sportul Genuneni (Ora 11.00)
Oltul Dăeşti – Viitorul Oteşani (Ora 11.00)

Clasament

  1. Prim Stroeşti 2019 2 2 0 0 19-4 6p.
  2. Măgura Slătioara 2 2 0 0 8-1 6p.
  3. Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 2 1 1 0 7-3 4p.
  4. AS Popeşti 2016 2 1 0 1 10-4 3p.
  5. Cerna Copăceni 1 1 0 0 5-2 3p.
  6. Oltul Dăeşti 1 1 0 0 3-1 3p.
  7. Progresul Măldăreşti 2019 2 1 0 1 4-4 3p.
  8. Sportul Genuneni 2 1 0 1 3-5 3p.
  9. Păstorul Vaideeni 2 1 0 1 3-6 3p.
  10. Montana Iz. Rece 2 1 0 1 6-11 3p.
  11. Ştiinţa Grădiştea 2 0 1 1 3-6 1p.
  12. Forestierul Romani 2 0 0 2 1-6 0p.
  13. Viitorul Pietrari 2 0 0 2 4-13 0p.
  14. Viitorul Oteşani 2 0 0 2 2-12 0p.

Etapa a IV-a

• Sâmbătă, 28 septembrie:
Montana Iz. Rece – Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 (Ora 17.00)

• Duminică, 29 septembrie:
Cerna Copăceni – Viitorul Oteşani (Ora 11.00)
Sportul Genuneni – Oltul Dăeşti (Ora 11.00)
Ştiinţa Grădiştea – Progresul Măldăreşti 2019 (Ora 11.00)
Măgura Slătioara – AS Popeşti 2016 (Ora 11.00)
Viitorul Pietrari – Păstorul Vaideeni (Ora 11.00)
Prim Stroeşti 2019 – Forestierul Romani (Ora 11.00)