Acasă Liga V LIGA A V-A

LIGA A V-A

93
0

SERIA NORD

Etapa a X-a

• Duminică, 4 noiembrie:
Alutus Sălătrucel – Montana Iz. Rece 6-1
Forestierul Romani – Viitorul Oteşani 6-1
Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 – Măgura Slătioara 3-1
Păstorul Vaideeni – Oltul Dăeşti 2-4
Cerna Copăceni – Tineretul Surpatele 5-2
Rapid Ursus Stoeneşti – AS Popeşti 2016 2-4

Clasament

1. Oltul Dăeşti 10 8 1 1 36-24 25p.
2. Alutus Sălătrucel 10 6 2 2 50-22 20p.
3. Forestierul Romani 10 5 2 3 27-13 20p.
4. Tineretul Surpatele 10 6 2 2 32-19 20p.
5. Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 10 5 3 2 32-17 18p.
6. AS Popeşti 2016 10 5 0 5 37-37 15p.
7. Montana Izvoru Rece 10 5 0 5 21-25 15p.
8. Măgura Slătioara 10 4 0 6 23-43 12p.
9. Rapid Stoeneşti 10 2 2 6 23-36 8p.
10. Viitorul Oteşani 10 2 1 7 17-30 7p.
11. Păstorul Vaideeni 10 2 1 7 25-44 7p.
12. Cerna Copăceni 10 2 0 8 26-39 6p.

Etapa a XI-a

• Duminică, 11 noiembrie:
Tineretul Surpatele – Alutus Sălătrucel (Ora 11.00)
Măgura Slătioara – Cerna Copăceni (Ora 11.00)
AS Popeşti 2016 – Chimia 1973 Rm. Vâlcea 2 (Ora 11.00)
Oltul Dăeşti – Rapid Ursus Stoeneşti (Ora 11.00)
Viitorul Oteşani – Păstorul Vaideeni (Ora 11.00)
Montana Iz. Rece – Forestierul Romani (Ora 12.00)

SERIA SUD

Etapa a X-a

• Duminică, 4 noiembrie:
Luceafărul Pesceana – AS Lungeşti 2-2
Ştiinţa Roşiile – CSC Orleşti 2 5-1
Oltul Drăgoeşti – Recolta Laloşu 3-0
UTD Drăgăşani – Zorile Scundu 4-2
Viitorul Voiceşti – Olteţul Sineşti 4-3
Olteţul Zătreni – Faurul Livezi 5-1
CS Şuşani a stat

Clasament

1. Olteţul Zătreni 9 7 0 2 32-11 21p.
2. Viitorul Voiceşti 9 7 0 2 45-27 21p.
3. CS Şuşani 9 7 0 2 31-14 21p.
4. Utd Drăgăşani 9 6 0 3 28-22 18p.
5. Olteţul Sineşti 10 5 1 4 19-22 16p.
6. AS Lungeşti 9 4 2 3 36-19 14p.
7. CSC Orleşti 2 9 4 1 4 32-34 13p.
8. Oltul Drăgoeşti 9 4 0 5 20-19 12p.
9. Faurul Livezi 9 3 1 5 21-35 10p.
10. Recolta Laloşu 9 3 0 6 24-26 9p.
11. Ştiinţa Roşiile 9 3 0 6 25-36 9p.
12. Luceafărul Pesceana 10 2 1 7 16-36 7p.
13. Zorile Scundu 10 2 0 8 16-44 6p.

Etapa a XI-a

• Sâmbătă, 10 noiembrie:
AS Lungeşti – Ştiinţa Roşiile (Ora 15.00)

• Duminică, 11 noiembrie:
Zorile Scundu – Viitorul Voiceşti (Ora 11.00)
Faurul Livezi – UTD Drăgăşani (Ora 11.00)
Recolta Laloşu – Olteţul Zătreni (Ora 11.00)
CSC Orleşti 2 – Oltul Drăgoeşti (Ora 11.00)
CS Şuşani – Luceafărul Pesceana (Ora 11.00)
Olteţul Sineşti – Stă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.