Acasă Liga IV LIGA A IV-A

LIGA A IV-A

175
0
Etapa a XVI-a
• Sâmbătă, 30 noiembrie:
Olteţul Alunu 2016 – AS Buneşti (Ora 14.00)
Arbitri:C. Colţa – A. Ionescu, A. Dinu; Observator: C. Dina
Sporting Galicea – Minerul Berbeşti (Ora 14.00)
Arbitri: M. Schianu – G. Maria, A. Popescu; Observator: I. Calapancea
AS Bărbăteşti – Athletico Băile Govora (Ora 14.00)
Arbitri: R. Grigorie – N. Ducu, D. Dinu; Observator: M. Başno
Lotru Brezoi – Inter Lăpuşata (Ora 14.00)
Arbitri: A. Mihăilă – M. Roman, R. Creţu; Observator: Fl. David
• Duminică, 1 decembrie:
CS Şuşani – Viitorul Valea Mare (Ora 12.00)
Arbitri: A. Croitoru – M. Glodeanu, C. Mărginean; Observator: D. Demetrescu
AS Mihăeşti – CS Guşoeni (Ora 12.00)
Arbitri: I. Taifas – M. Cladoveanu, A. Maioru; Observator: T. Ţarălungă
Victoria Frânceşti – CS Mădulari(Ora 12.00)
Arbitri: R. Mosor – S. Sima, A. Dumitraşcu; Observator: V. Neacşu
Viitorul P. Măglaşi – Alutus Sălătrucel(Ora 12.00)
Arbitri: M. Croitoru – B. Păuşescu, M. Roman; Observator: N. Croitoru
Foresta Malaia – ACS Vâlcea Sport (Ora 12.00)
Arbitri: A. Neaţă – N. Ducu, E. Ignatie; Observator: C. Gaiţă
Clasament
  1. Olteţul Alunu 2016 15   12   1   2  51-24  37p.
  2. CS Mădulari 15   11   1   3  55-28  34p.
  3. Lotru Brezoi 15   10   1   4  51-18  31p.
  4. Foresta Malaia 15     9   2   4  49-33  29p.
  5. Alutus Sălătrucel 15     8   5   2  52-37  29p.
  6. Sporting Galicea 15     8   1   6  57-36  25p.
  7. AS Mihăeşti 15     7   4   4  38-25  25p.
  8. Inter Lăpuşata 15     7   4   4  44-32  25p.
  9. CS Şuşani15     6   4   5  43-39  22p.
10. Minerul Berbeşti 15     7   0   8  41-27  21p.
11. Athletico Băile Govora 15     5   1   9  34-43  18p.
12. AS Buneşti 15     5   2   8  31-36  17p.
13. AS Bărbăteşti 15     5   1   9  44-38  16p.
14. CS Guşoeni 15     4   4   7  21-29  16p.
15. Viitorul Valea Mare 15     4   4   7  39-49  16p.
16. Viitorul Păuşeşti Măglaşi 15     3   3   9  32-48  12p.
17. Victoria Frânceşti 15     2   4   9  33-53  10p.
18. ACS Vâlcea Sport 15     0   1 14  26-145  1p.
Etapa a XVII-a
• Sâmbătă, 7 decembrie:
Viitorul Valea Mare – Foresta Malaia (Ora 14.00)
Minerul Berbeşti – Victoria Frînceşti (Ora 14.00)
CS Mădulari – AS Bărbăteşti (Ora 14.00)
• Duminică, 8 decembrie:
AS Buneşti – CS Şuşani (Ora 12.00)
Alutus Sălătrucel – Lotru Brezoi (Ora 12.00)
Inter Lăpuşata – Olteţul Alunu 2016 (Ora 12.00)
CS Guşoeni – Sporting Galicea (Ora 12.00)
ACS Vâlcea Sport – AS Mihăeşti (Ora 12.00)
Athletico Băile Govora – Viitorul P. Măglaşi (Ora 12.00)