Acasă Liga IV LIGA A IV-A

LIGA A IV-A

174
0
Etapa a XIV-a
• Sâmbătă, 16 noiembrie:
Lotru Brezoi – CS Şuşani (Ora 12.00)
Arbitri: M. Schianu – G. Maria, A. Popescu; Observator: C. Dina
Olteţul Alunu 2016 – Viitorul Valea Mare (Ora 14.00)
Arbitri: Fl. Păunescu – A. Marinoiu, D. Dinu; Observator: D. Teleşpan
Sporting Galicea – Athletico Băile Govora (Ora 14.00)
Arbitri: A. Chebar – Fl. Lumineanu, M. Bîrzan; Observator: I. Iordache
AS Bărbăteşti – Inter Lăpuşata (Ora 14.00)
Arbitri: M. Dincă – . Chiripuş, V. Zaharia; Observator: N. Croitoru
• Duminică, 17 noiembrie:
AS Mihăeşti – CS Mădulari (Ora 12.00)
Arbitri: I. Mihai – C. Colţa, B. Iordache; Observator: M. Başno
Victoria Frînceşti – Alutus Sălătrucel (Ora 12.00)
Arbitri: I. Demetrescu – R. Băltac, A. Chiripuş; Observator: Şt. Toma
Viitorul P. Măglaşi – AS Buneşti (Ora 12.00)
Arbitri: R. Mosor – G. Apostolescu, M. Nedea; Observator: D. Demetrescu
Foresta Malaia – Minerul Berbeşti (Ora 12.00)
Arbitri: A. Croitoru – M. Mihai, S. Sima; Observator: M. Ionescu
ACS Vâlcea Sport – CS Guşoeni (Ora 12.00)
Arbitri: A. Neaţă – A. Popescu, A. Ionescu; Observator: T. Ţarălungă
Clasament
  1. Olteţul Alunu 2016 13   12   1   0  49-14  37p.
  2. CS Mădulari 13   10   0   3  52-27  30p.
  3. Lotru Brezoi 13     9   1   3  46-17  28p.
  4. Alutus Sălătrucel 13     6   5   2  42-30  23p.
  5. Foresta Malaia 13     7   2   4  43-32  23p.
  6. Sporting Galicea 13     7   1   5  54-33  22p.
  7. Minerul Berbeşti 13     7   0   6  40-21  21p.
  8. AS Mihăeşti 13     6   3   4  35-24  21p.
  9. Inter Lăpuşata 13     5   4   4  38-29  19p.
10. AS Buneşti 13     5   2   6  31-31  17p.
11. AS Bărbăteşti 13     5   1   7  39-30  16p.
12. CS Şuşani13     4   4   5  34-38  16p.
13. CS Guşoeni 13     4   3   6  18-24  15p.
14. Athletico Băile Govora 13     4   1   8  32-40  15p.
15. Viitorul Valea Mare 13     2   4   7  25-43  10p.
16. Victoria Frânceşti 13     2   4   7  28-47  10p.
17. Viitorul Păuşeşti Măglaşi 13     2   3   8  29-45    9p.
18. ACS Vâlcea Sport 13     0   0 13  19-131  0p.
Etapa a XV-a
• Sâmbătă, 23 noiembrie:
AS Buneşti – Lotru Brezoi (Ora 14.00)
Viitorul Valea Mare – ACS Vâlcea Sport (Ora 14.00)
Minerul Berbeşti – AS Mihăeşti (Ora 14.00)
CS Mădulari – Sporting Galicea (Ora 14.00)
• Duminică, 24 noiembrie:
CS Şuşani – Olteţul Alunu 2016 (Ora 12.00)
ACS ALUTUS Sălătrucel – AS Bărbăteşti (Ora 12.00)
Inter Lăpuşata – Viitorul P. Măglaşi (Ora 12.00)
CS Guşoeni – Foresta Malaia (Ora 12.00)
Athletico Băile Govora – Victoria Frînceşti (Ora 12.00)