Acasă Liga IV LIGA A IV-A

LIGA A IV-A

326
0

Etapa a XIII-a

• Sâmbătă, 9 noiembrie:
Olteţul Alunu 2016 – Lotru Brezoi (Ora 14.00)
Arbitri: A. Radu – B. Iordache, M. Roman; Observator: I. Tudorica
Minerul Berbeşti – Vâlcea Sport (Ora 14.00)
Arbitri: A. Marinoiu – V. Zaharia, N. Ducu; Observator: M. Opris
CS Mădulari – Foresta Malaia (Ora 14.00)
Arbitri: I. Taifas – A. Moja, A. Idu; Observator: G. Tomoiaga

• Duminică, 10 noiembrie:
CS Şuşani – Viitorul P. Măglaşi (Ora 12.00)
Arbitri: I. Cojocaru – M. Bîrzan, A. Nedea; Observator: N. Croitoru
AS Buneşti – AS Bărbăteşti (Ora 12.00)
Arbitri: S. Lastun – B. Iordache, A. Dumitrascu; Observator: St. Toma
Alutus Sălătrucel – Sporting Galicea (Ora 12.00)
Arbitri: M. Truta – M. Mihai, S. Sima; Observator: Ghe. Pavel
Inter Lăpuşata – Victoria Frînceşti (Ora 12.00)
Arbitri: I. Taifas – M. Glodeanu, G. Dinu; Observator: T. Taralunga
CS Guşoeni – Viitorul Valea Mare (Ora 12.00)
Arbitri: A. Olaru – B. Pausescu, C. Marginean; Observator: Ghe. Mosor
Athletico Băile Govora – AS Mihăeşti (Ora 12.00)
Arbitri: M. Croitoru – A. Iordache, R. Baltac; Observator: D. Nicula

Clasament

  1. Olteţul Alunu 2016 12 11 1 0 48-14 34p.
  2. CS Mădulari 12 10 0 2 51-25 30p.
  3. Lotru Brezoi 12 9 1 2 46-16 28p.
  4. Sporting Galicea 12 7 1 4 53-25 22p.
  5. Foresta Malaia 12 6 2 4 41-31 20p.
  6. Alutus Sălătrucel 12 5 5 2 34-29 20p.
  7. AS Mihăeşti 12 5 3 4 31-21 18p.
  8. Inter Lăpuşata 12 5 3 4 36-27 18p.
  9. Minerul Berbeşti 12 6 0 6 24-20 18p.
  10. AS Bărbăteşti 12 5 1 6 39-28 16p.
  11. CS Şuşani 12 4 3 5 31-35 15p.
  12. Athletico Băile Govora 12 4 1 7 29-36 15p.
  13. AS Buneşti 12 4 2 6 29-31 14p.
  14. CS Guşoeni 12 3 3 6 16-23 12p.
  15. Viitorul Valea Mare 12 2 4 6 24-41 10p.
  16. Victoria Frânceşti 12 2 3 7 26-45 9p.
  17. Viitorul Păuşeşti Măglaşi 12 2 2 8 26-42 8p.
  18. ACS Vâlcea Sport 12 0 0 12 18-115 0p.

Etapa a XIV-a

• Sâmbătă, 16 noiembrie:
Olteţul Alunu 2016 – Viitorul Valea Mare (Ora 14.00)
Sporting Galicea – Athletico Băile Govora (Ora 14.00)
AS Bărbăteşti – Inter Lăpuşata (Ora 14.00)
Lotru Brezoi – CS Şuşani (Ora 14.00)

• Duminică, 17 noiembrie:
AS Mihăeşti – CS Mădulari (Ora 12.00)
Victoria Frînceşti – Alutus Sălătrucel (Ora 12.00)
Viitorul P. Măglaşi – AS Buneşti (Ora 12.00)
Foresta Malaia – Minerul Berbeşti (Ora 12.00)
ACS Vâlcea Sport – CS Guşoeni (Ora 12.00)