Acasă Liga IV LIGA A IV-A

LIGA A IV-A

147
0

SERIA NORD

Etapa a XII-a

• Sâmbătă, 10 noiembrie:
ACS Vâlcea Sport – Foresta Malaia (Ora 15.00)
Arbitri: S. Donţu – S. Dobrescu, Fl. Clenci; Observator: C. Cîrstea
AS Bărbăteşti – AS Băile Olăneşti (Ora 15.00)
Arbitri: A. Mihăilă – A. Chebar, A. Iordache; Observator: D. Nicula
Lotru Brezoi – Sporting Galicea (Ora 15.00)
Arbitri: I. Demetrescu – B. Iordache, N. Ducu; Observator: M. Cîrceag

• Duminică, 11 noiembrie:
Viitorul P. Măglaşi – FC Păuşeşti Otăsău (Ora 11.00)
Arbitri: C. Buşi – R. Bălteanu, S. Sima; Observator: Fl. David
Athletico Băile Govora – Viitorul Budeşti 2012 (Ora 11.00)
Arbitri: A Mihăilă – E. Năfliu, A. Iordache; Observator: I. Tudorică
Victoria Frânceşti – AS Buneşti (Ora 11.00)
Arbitri: M. Truţă – M. Cladoveanu, A. Moja; Observator: V. Busuioceanu

Clasament

1. AS Băile Olăneşti 11 8 3 0 37-16 27p.
2. FC Păuşeşti Otăsău 11 6 2 3 34-19 20p.
3. AS Buneşti 11 6 2 3 25-20 20p.
4. Athletico Băile Govora 11 6 2 3 21-16 20p.
5. Viitorul Budeşti 2012 11 5 4 2 33-21 19p.
6. Sporting Galicea 11 6 0 5 39-32 18p.
7. Foresta Mălaia 11 4 2 5 33-25 14p.
8. Victoria Frânceşti 11 4 1 6 25-38 13p.
9. AS Bărbăteşti 11 3 3 5 17-20 12p.
10. Viitorul Păuşeşti Măglaşi 11 4 0 7 23-35 12p.
11. Lotru Brezoi 11 1 4 6 20-37 7p.
12. ACS Vâlcea Sport 11 1 1 9 27-55 4p.

Etapa a XIII-a

• Sâmbătă, 17 noiembrie:
FC Păuşeşti Otăsău – Athletico Băile Govora (Ora 15.00)
Viitorul Budeşti 2012 – Victoria Frânceşti (Ora 15.00)
Sporting Galicea – ACS Vâlcea Sport (Ora 15.00)

• Duminică, 18 noiembrie:
AS Buneşti – AS Bărbăteşti (Ora 11.00)
Foresta Malaia – Viitorul P. Măglaşi (Ora 12.00)
AS Băile Olăneşti – Lotru Brezoi (Ora 15.00)

SERIA SUD

Etapa a XII-a

• Duminică, 11 noiembrie:
Sportul Genuneni – Minerul Berbeşti (Ora 11.00)
Arbitri: A. Olaru – M. Nedea, D. Dinu; Observator: E. Roşu
Ştiinţa Grădiştea – Viitorul Valea Mare (Ora 11.00)
Arbitri: Măd. Dincă – C. Mărginean, D. Roman; Observator: D. Stoica
Oltul Ioneşti – CS Guşoeni (Ora 11.00)
Arbitri: I. Mihai – A. Chebar, R. Băltac; Observator: N. Croitoru
Olteţul Bălceşti 2014 – FC Băbeni (Ora 15.00)
Arbitri: Fl. Păunescu – A. Dumitraşcu, C. Colţa; Observator: C. Tomoiagă
Inter Lăpuşata – Stă

Clasament

1. Viitorul Valea Mare 10 8 0 2 45-22 24p.
2. Minerul Berbeşti 10 7 1 2 34-19 22p.
3. Inter Lăpuşata 10 6 1 3 23-13 19p.
4. Olteţu Bălceşti 2014 10 5 0 5 17-22 15p.
5. Oltul Ioneşti 9 4 1 4 18-17 13p.
6. Ştiinţa Grădiştea 10 4 1 5 18-19 13p.
7. FC Băbeni 2 10 4 0 6 18-31 12p.
8. CS Guşoeni 9 3 1 5 18-17 10p.
9. Sportul Genuneni 10 0 1 9 15-46 1p.

Etapa a XIII-a

• Sâmbătă, 17 noiembrie:
Minerul Berbeşti – Ştiinţa Grădiştea (Ora 15.00)

• Duminică, 18 noiembrie:
Inter Lăpuşata – Oltul Ioneşti (Ora 12.00)
CS Guşoeni – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 12.00)
FC Băbeni 2 – Sportul Genuneni (Ora 12.00)
Viitorul Valea Mare – Stă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.