Acasă Liga IV LIGA A IV-A

LIGA A IV-A

157
0

SERIA NORD

Etapa a VIII-a

• Sâmbătă, 13 octombrie:
ACS Vâlcea Sport – Viitorul Budeşti 2012 (Ora 16.00)
Arbitri: Măd. Dincă – A. Ţîrlea, N. Ducu; Observator: I. Iordache
Sporting Galicea – Viitorul P. Măglaşi (Ora 16.00)
Arbitri: M. Croitoru – A. Moja, R. Paraschiva; Observator: Fl. David
Lotru Brezoi – Athletico Băile Govora (Ora 16.00)
Arbitri: I. Truşcă – A. Neaţă, D. Dinu; Observator: N. Croitoru
AS Bărbăteşti – Victoria Frânceşti (Ora 16.00)
Arbitri: I. Cojocaru – M. Cladoveanu, S. Dobrescu; Observator: Ghe. Pavel

• Duminică, 14 octombrie:
AS Buneşti – FC Păuşeşti Otăsău (Ora 11.00)
Arbitri: S. Lăstun – A. Chebar, I. Zaharioiu; Observator: Ghe. Mosor
AS Băile Olăneşti – Foresta Malaia (Ora 16.00)
Arbitri: I. Mihai – M. Mihai, G. Apostolescu; Observator: T. Ţarălungă

Clasament

1. AS Băile Olăneşti 7 5 2 0 24-13 17p.
2. Athletico Băile Govora 7 5 1 1 16- 8 16p.
3. Foresta Mălaia 7 4 1 2 28-15 13p.
4. FC Păuşeşti Otăsău 7 4 1 2 24-12 13p.
5. Viitorul Păuşeşti Măglaşi 7 4 0 3 20-24 12p.
6. AS Buneşti 7 3 1 3 18-17 10p.
7. Victoria Frânceşti 7 3 1 3 18-18 10p.
8. Sporting Galicea 7 3 0 4 20-25 9p.
9. Viitorul Budeşti 2012 7 1 4 2 14-15 7p.
10. AS Bărbăteşti 7 2 1 4 8-10 7p.
11. ACS Vâlcea Sport 7 1 0 6 19-36 3p.
12. Lotru Brezoi 7 0 2 5 10-26 2p.

Etapa a IX-a

• Sâmbătă, 20 octombrie:
FC Păuşeşti Otăsău – Viitorul Budeşti 2012 (Ora 16.00)
ACS Vâlcea Sport – AS Bărbăteşti (Ora 16.00)

• Duminică, 21 octombrie:
Victoria Frânceşti – Lotru Brezoi (Ora 11.00)
Athletico Băile Govora – Sporting Galicea (Ora 11.00)
Viitorul P. Măglaşi – AS Băile Olăneşti (Ora 11.00)
Foresta Malaia – AS Buneşti (Ora 12.00)

SERIA SUD

Etapa a VIII-a

• Sâmbătă, 13 octombrie:
Viitorul Valea Mare – Olteţul Bălceşti 2014 (Ora 16.00)
Arbitri: A. Croitoru – C. Colţa, S. Donţu; Observator: C. Cîrstea

• Duminică, 14 octombrie:
Oltul Ioneşti – Sportul Genuneni (Ora 11.00)
Arbitri: I. Demetrescu – I. Rădulescu, C. Colţa; Observator: D. Nicula
Inter Lăpuşata – Minerul Berbeşti (Ora 12.00)
Arbitri: C. Buşi – S. Sima, R. Bălteanu; Observator: T. Ţarălungă
CS Guşoeni – FC Băbeni (Ora 12.00)
Arbitri: I. Taifas – M. Udubaşa, M. Glodeanu; Observator: C. Tomoiagă
Ştiinţa Grădiştea – Stă

Clasament

1. Minerul Berbeşti 6 5 1 0 26-13 16p.
2. Viitorul Valea Mare 6 5 0 1 24-10 15p.
3. Inter Lăpuşata 6 4 1 1 16- 7 13p.
4. Olteţu Bălceşti 2014 7 4 0 3 10-11 12p.
5. FC Băbeni 2 6 3 0 3 10-17 9p.
6. Ştiinţa Grădiştea 7 2 1 4 14-17 7p.
7. CS Guşoeni 6 2 0 4 7-10 6p.
8. Oltul Ioneşti 6 1 1 4 7-15 4p.
9. Sportul Genuneni 6 0 0 6 8-22 0p.

Etapa a IX-a

• Sâmbătă, 20 octombrie:
Minerul Berbeşti – Viitorul Valea Mare (Ora 16.00)

• Sâmbătă, 20 octombrie:
Sportul Genuneni – CS Guşoeni (Ora 11.00)
Ştiinţa Grădiştea – Oltul Ioneşti (Ora 11.00)
FC Băbeni 2 – Inter Lăpuşata (Ora 12.00)
Olteţul Bălceşti 2014 – Stă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.