Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Denis Dumitraşcu (Chindia Târgovişte) a picat pe 2 în Liga a II-a. Adi Comănescu l-a arbitrat

Denis Dumitraşcu a făcut doar 1-1, în meciul de pe teren propriu, cu FC Argeş. Partida a fost arbitrată de Adrian Comănescu, iar arbitru de rezervă a fost Iuliana Demetrescu. Cherchez a deschis scorul, în minutul 50, dar piteştenii au egalat 20 de minute mai târziu, prin Buhăescu. În urma acestui rezultat, Chindia Târgovişte a picat pe locul 2 în clasamentul Ligii a II-a, cu 10 puncte acumulate după 10 etape, la egalitate cu Sportul Snagov, echipă patronată de Cătălin Rufă, fost acţionar principal la CSM Rm. Vâlcea. De precizat că Denis Dumitraşcu a fost folosit integral de către fostul mare fotbalist Viorel Moldovan, acum, antrenor la Târgovişte. (L.C.)