Acasă Liga IV AJF Vâlcea a făcut programarea echipelor pentru acordarea vizelor anuale

AJF Vâlcea a făcut programarea echipelor pentru acordarea vizelor anuale

539
0

Asociația Județeană de Fotbal a făcut cunoscut faptul că, pentru desfășurarea în bune condiții a operațiunilor de acordarea a vizelor anuale, echipele afiliate să se prezinte la sediul de la Stadionul ”Municipal” din Zăvoiul Râmnicului după un anumit program. Acțiunea va fi declanșată luni, pe 27 ianuarie. Reprezentanții forului fotbalistic județean au mai amintit că ”pentru obținerea vizelor anuale trebuie prezentate următoarele documente: carnetele de legitimare ale jucătorilor amatori,  licențele jucătorilor profesioniști, tabelele nominale cu jucătorii (sunt obligatorii, în forma existentă pe site-ul AJF Vâlcea, secțiunea informații utile, formulare AJF), formularul de actualizare date (în forma existență pe site-ul AJF Vâlcea, secțiunea informații utile, formulare AJF)”.

  • Luni, 27 ianuarie:

ACS Oltul Ionești

AFC Băbeni

ACSSC Chimia 1973 Rm. Vâlcea

AS Viitorul Budești

 

  • Marți, 28 ianuarie:

FC Păuşeşti Otăsău

AS Băile Olăneşti

CS Cozia Călimăneşti

ASCSC Orlești

CS Oltul Drăgoeşti

AS Foresta Malaia

 

  • Miercuri, 29 ianuarie:

AS Minerul Costeşti

AS Unirea Tomşani

ACS Alutus Sălătrucel

CS Lotru Brezoi

AS Stejarul Vlădești

AS Bunești

 

  • Joi, 30 ianuarie:

AS Oltețul Alunu 2016

ACS Minerul Berbeşti

ACS Viitorul Valea Mare

CS Guşoeni

AS Iinter Lăpuşata

 

  • Vineri 31 ianuarie

AS Sporting Galicea

ACS Vâlcea Sport

AS Mihăești

AS Victoria Frânceşti

AS Athletico Băile Govora

 

  • Luni, 3 februarie:

AS Bărbăteşti

AS Viitorul P. Măglaşi

AS Faurul Livezi

Viitorul Voicești

CS Mădulari

CS Șușani

 

  • Marți, 4 februarie:

AS Șirineasa 2019

AS Zorile Scundu

ACS Știința Roșiile

ASCAS Crețeni

AS Sportul Genuneni

 

  • Miercuri, 5 februarie:

AS Făurești

AS Oltețu Bălceşti 2014

AS Luceafărul Pesceana

Progresul Măldărești 2019

AS Cerna Copăceni

 

  • Joi, 6 februarie:

AS Oltul Dăeşti

AS Popeşti 2016

AS Viitorul Oteșani

AS Păstorul Vaideeni

AS Viitorul Pietrari

AS Montana Izvorul Rece

 

  • Vineri, 7 februarie:

AS Ştiința Grădiştea

AS Oltețul Zătreni

AS Forestierul Romani

AS Măgura Slătioara

AS Prim Stroești 2019

AS Oltețul Sinești

AS Recolta Laloșu

 

  • Luni, 10 februarie:

SCM Rm. Vâlcea

ACS Olympic FC Rm. Valcea

CN Gib Mihăescu Drăgăşani

CS Viitorul Dăeşti

AFC ISport Junior 2017 Rm. Vâlcea

AS Flacăra 2005 Horezu

ACS Flacăra Horezu

 

  • Marți, 11 februarie:

CS Hidro 1 Rm. Valcea

ATCS Sparta Rm. Vâlcea

AS Viitorul LGT Băbeni

CS Olimpia Drăgășani

AFC Oltenia 2 Rm. Vâlcea

CSM Rusidava Drăgășani

CS Damila Măciuca

 

  • Miercuri, 12 februarie:

CSȘ Rm. Vâlcea

AFC Ștefan Nanu Rm. Vâlcea

ACS Juniorul Rm. Vâlcea

ACS Inter Călimănești

AS Atletico FC Rm. Vâlcea

ACS Prosport Vâlcea