Acasă Diverse AJF Vâlcea a făcut programarea echipelor pentru acordarea vizelor anuale

AJF Vâlcea a făcut programarea echipelor pentru acordarea vizelor anuale

150
0

Asociaţia Judeţeană de Fotbal a făcut cunoscut faptul că, pentru desfăşurarea în bune condiţii a operaţiunilor de acordarea a vizelor anuale, echipele afiliate să se prezinte la sediul de la Stadionul ”Municipal” din Zăvoiul Râmnicului după un anumit program. Acţiunea va fi declanşată luni, pe 27 ianuarie. Reprezentanţii forului fotbalistic judeţean au mai amintit că ”pentru obţinerea vizelor anuale trebuie prezentate următoarele documente: carnetele de legitimare ale jucătorilor amatori, licenţele jucătorilor profesionişti, tabelele nominale cu jucătorii (sunt obligatorii, în forma existentă pe site-ul AJF Vâlcea, secţiunea informaţii utile, formulare AJF), formularul de actualizare date (în forma existenţă pe site-ul AJF Vâlcea, secţiunea informaţii utile, formulare AJF)”.

• Luni, 27 ianuarie:
ACS Oltul Ioneşti
AFC Băbeni
ACSSC Chimia 1973 Rm. Vâlcea
AS Viitorul Budeşti

• Marţi, 28 ianuarie:
FC Păuşeşti Otăsău
AS Băile Olăneşti
CS Cozia Călimăneşti
ASCSC Orleşti
CS Oltul Drăgoeşti
AS Foresta Malaia

• Miercuri, 29 ianuarie:
AS Minerul Costeşti
AS Unirea Tomşani
ACS Alutus Sălătrucel
CS Lotru Brezoi
AS Stejarul Vlădeşti
AS Buneşti

• Joi, 30 ianuarie:
AS Olteţul Alunu 2016
ACS Minerul Berbeşti
ACS Viitorul Valea Mare
CS Guşoeni
AS Iinter Lăpuşata

• Vineri 31 ianuarie
AS Sporting Galicea
ACS Vâlcea Sport
AS Mihăeşti
AS Victoria Frânceşti
AS Athletico Băile Govora

• Luni, 3 februarie:
AS Bărbăteşti
AS Viitorul P. Măglaşi
AS Faurul Livezi
Viitorul Voiceşti
CS Mădulari
CS Şuşani

• Marţi, 4 februarie:
AS Şirineasa 2019
AS Zorile Scundu
ACS Ştiinţa Roşiile
ASCAS Creţeni
AS Sportul Genuneni

• Miercuri, 5 februarie:
AS Făureşti
AS Olteţu Bălceşti 2014
AS Luceafărul Pesceana
Progresul Măldăreşti 2019
AS Cerna Copăceni

• Joi, 6 februarie:
AS Oltul Dăeşti
AS Popeşti 2016
AS Viitorul Oteşani
AS Păstorul Vaideeni
AS Viitorul Pietrari
AS Montana Izvorul Rece

• Vineri, 7 februarie:
AS Ştiinţa Grădiştea
AS Olteţul Zătreni
AS Forestierul Romani
AS Măgura Slătioara
AS Prim Stroeşti 2019
AS Olteţul Sineşti
AS Recolta Laloşu

• Luni, 10 februarie:
SCM Rm. Vâlcea
ACS Olympic FC Rm. Valcea
CN Gib Mihăescu Drăgăşani
CS Viitorul Dăeşti
AFC ISport Junior 2017 Rm. Vâlcea
AS Flacăra 2005 Horezu
ACS Flacăra Horezu

• Marţi, 11 februarie:
CS Hidro 1 Rm. Valcea
ATCS Sparta Rm. Vâlcea
AS Viitorul LGT Băbeni
CS Olimpia Drăgăşani
AFC Oltenia 2 Rm. Vâlcea
CSM Rusidava Drăgăşani
CS Damila Măciuca

• Miercuri, 12 februarie:
CSŞ Rm. Vâlcea
AFC Ştefan Nanu Rm. Vâlcea
ACS Juniorul Rm. Vâlcea
ACS Inter Călimăneşti
AS Atletico FC Rm. Vâlcea
ACS Prosport Vâlcea